Matracové toppery

Ferreti

Komfortné toppery, které eliminujú kritické tlaky lôžka na kontaktné plochy tela.

O TOPPERU

Prečo si vybrať práve topper?

  • upravujú tuhosť kontinentálnej postele
  • eliminuje kritické tlaky lôžka na kontaktné plochy tela
  • priaznivo ovplyvní kvalitu spánku

Toppery zásadne upravujú tuhosť kontinentálnej postele, a tým i výsledný pocitový komfort počas spánku. Vhodne zvolený topper by mal byť príjemne mäkký, so schopnosťou prispôsobovať sa tvaru ľudskej postavy. Komfortný topper eliminuje kritické tlaky lôžka na kontaktné plochy tela, čím sa znižuje svalové napätie. To následne priaznivo ovplyvní kvalitu spánku, ktorý je hlbší a pokojnejší. FERRETI ponúka tri typy matracových topperov.

TOPPER VISCO
Pamäťová pena MINDFOAM® sa dokonale prispôsobí krivkám ľudského tela. Topper je mimoriadne komfortný a vďaka vlastnostiam viscoelastickej peny aj pocitovo hrejivý. TOPPER VISCO je vhodný predovšetkým pre ľudí, ktorí uprednostňujú pocit „vyhriateho” lôžka.

TOPPER FIRM
Pena CELLFLEX® je pocitovo tuhšia, ale zároveň mimoriadne elastická a dobre prispôsobivá. Tento topper je vytvorený pre ľudí uprednostňujúcich spánok na tuhšom podklade.

TOPPER SOFT
Je mimoriadne pružný a zároveň vzdušný. Vrchná vrstva exkluzívnej peny GREENGEL zaistí maximálny komfort a vzdušnosť. Spodná vrstva peny CELLFLEX® poskytuje požadovanú oporu pre chrbticu. Tento model spĺňa všetky požiadavky na ideálny matracový topper.

POZRITE SI FILM Z VÝROBY

Výnimočnosť spája tradíciu ručnej výroby a dizajnu