2 možnosti

Poťahy matracov

Doprajte si postel svojich snov. Nožičky, okrem voľby materiálu a tvaru, ponúkajú možnosť výberu z viacerých druhov farieb alebo povrchovej úpravy.

Táto nádherná, príjemná na dotyk a veľmi pevná látka je vyrobená z najpokročilejších vlákien rastlinného pôvodu, ktoré zachovávajú minerálne látky používané v čínskej medicíne. Tieto minerály vyžarujúce prírodnú energiu zlepšujú tok energie v ľudskom tele a správnu komunikáciu jednotlivých tkanív a orgánov nášho tela. To všetko predovšetkým za účelom prevencie chorôb. Stres, nervozita, depresia? Osoby spiace na matraci vybaveným týmto nádherným poťahom si tiež všimnú zníženie počtu negatívnych myšlienok, zníženie stresu (ktorý, ako vieme, má vplyv na vznik mnohých závažných ochorení) a výrazného zlepšenia nálady počas dňa. To, čoho si všímame menej, ale čo sa naozaj deje, je výrazné zvýšenie odolnosti proti infekciám a nákazám. Tieto vlastnosti ovplyvňujú aj kvalitu spánku - spíme hlbším, neprerušeným spánkom, ktorý vymedzujú len po sebe nasledujúce fázy spánku NREM a REM. Vynikajúca absorpcia vlhkosti z ľudského tela a udržiavanie konštantnej, suchej klímy na povrchu matraca, umožňuje aj regeneráciu pokožky, funguje ako welness centrum. Konštantná teplota, blížiaca sa prirodzenej teplote ľudského tela, tiež zabraňuje prehriatiu a vychladnutiu počas spánku. Ráno je zrazu radosť vstať, život sa stáva jednoduchší, ak spíte na matraci vybaveným poťahom Biorytmic. Samozrejme, látku možno tiež prať pri teplote až do 60°C pre splnenie požiadaviek na hygienu prevádzky.

Vďaka využitiu nanotechnológie pri výrobe vlákien, tento materiál získava nielen elegantný lesk, ale je tiež hodvábne jemný. Látka je nadýchaná, veľmi ľahká a predovšetkým veľmi trvanlivá. Jej štruktúra je zárukou tej najlepšej absorpcie vlhkosti a jej rýchleho odstraňovania, preto na poťahu prevláda suchá mikroklíma vhodná pre naše telo. Vo výsledku sa povrch matraca nezahrieva, čo vedie k zdokonaleniu kvality spánku. Je to rozhodne jedna z najkvalitnejších matracových látok, dostupných na trhu.

Dokonale spolupracuje najmä s prvotriednymi termoelastickými matracmi, a to hlavne preto, že celý proces vetrania a výmeny tepla v matraci je podporovaný aj špeciálnym ventilačným pásom z 3D textílie. Nanotechnológia v tom prípade zaisťuje 100% bezpečnosť aj pre alergikov, pretože štruktúra vlákien látky je zabezpečená proti rastu plesní, mykóz, baktérií a množeniu roztočov. Tento jedinečný matracový poťah je samozrejme možné prať a žmýkať pri teplotách až do 60°C.

POZRITE SI FILM Z VÝROBY

Výnimočnosť spája tradíciu ručnej výroby a dizajnu