Spoločnosť

Prečo si vybrať
práve nás?

Firma Materasso je tím odborníkov s bohatými a dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby ortopedických matracov a postelí. Staviame predovšetkým na kvalite vypracovania a použitých materiálov.

Dôležitú úlohu hrá aj dôsledné zladenie jednotlivých elementov. Naši dizajnéri a konštruktéri sa snažia využívať všetky informácie v oblasti nových trendov, ale tiež vychádzajú v ústrety predstavám a očakávaniam našich zákazníkov.

Fotografie z výroby

  1. Naše matrace priamo zo srdca Oravy

    Výrobné priestory sú v obci Oravské Veselé, produkujú viac ako 350 000 matracov a 100 000 lamelových roštov ročne a to v rôzných variáciách.

  2. Dôraz kladieme na všetky potreby zákazníka

    Individuálným požiadavkám sú prispôsobené ortopedické vlastnosti - tvrdosť a elastickosť matraca, antialergické vlastnosti, estetické vlastnosti - vonkajšie prevedenie matraca.

  3. Sme držiteľom mnohých certifikátov a ocenení

    Firma je držiteľom mnohých certifikátov a ocenení (SLOVAK GOLD, Súhlas hlavného hygienika SR s používáním názvu "Zdravotný pružinový matrac".

Prispievame k tomu, aby súčasný človek, ktorý je inak vystavený mnohým nepriaznivým vyplyvom ako je nesprávné sedenie či nedostatočný pohyb, mohol zdravo odpočívať, relaxovať a regenerovať svoje sily.

Certifikáty

FSC® CERTIFIKÁT

Dôveryhodný systém sledovania a garancie pôvodu materiálu.

SIMALFA

Zdravotne nezávadné lepidlo zo Švajčiarska.

Slovak Gold 2002

Ako prvý výrobca na Slovensku sme dostali toto ocenenie.

ISO 9001:2015

Oeko-Tex

POZRITE SI FILM Z VÝROBY

Výnimočnosť spája tradíciu ručnej výroby a dizajnu