Paplón a vankúš

Paplón a vankúš

Papérová prikrývka a vankúš

Páperový paplón a vankúš z kolekcie FERRETI vďaka jedinečným vlastnostiam páperia vytvárajú ideálne podmienky pre spánok.

O paplónu a vakúši

Prečo si vybrať paplón a vankúš

  • pre optimálnu reguláciu teploty
  • výplň z čistého páperia bez obsahu peria
  • perfektne dýcha

Páperie udržuje optimálnu teplotu, perfektne dýcha a zároveň poskytuje prirodzenú reguláciu tepla a vlhkosti počas spánku. Plocha paplónu je rozdelená do rovnako veľkých komôr, medzi ktorými sa páperie nemôže presúvať. Vďaka rovnomernému rozloženiu výplne po celej ploche a v každej časti (pri okrajoch alebo v strede ) má paplón rovnakú hrejivosť. Výplň z čistého páperia bez obsahu peria (paplón ROYAL), dáva paplónu „ľahkosť” pri súčasnom zachovaní vysokej hrejivosti. Ďalším z paplónov Ferreti je paplón EXCLUSIVE, ktorý okrem páperia obsahuje aj perie v množstve do 10%.

Vankúš je tvorený troma komorami. Dve vonkajšie komory sú pre navodenie prvotného dojmu mäkosti vyplnené čistým páperím . Vnútorná komora je vyplnená páperím s prímesou peria v objeme do 15%, vďaka čomu je zabezpečená správna opora hlavy počas spánku. Najvyššiu kvalitu výrobkov potvrdzujú aj udelené medzinárodné certifikáty NOMITE a DAUNASAN.

POZRITE SI FILM Z VÝROBY

Výnimočnosť spája tradíciu ručnej výroby a dizajnu