King

FerretiPrírodný matrac

Sofistikované spojenie pružín s penami extra triedy pre dosiahnutie kráľovského komfortu.

Výška 41 cm

Nosnosť do 150 kg

Tvrdosť H3

Záruka 10 rokov

O MATRACI

Prečo si vybrať práve matrac King?

  • veľmi vysoký matrac
  • sofistikované spojenie pružín
  • umožňuje dokonalejšie prispôsobenie

Hybridný systém pružín zmierňuje napätie medzi vaším telom a povrchom matraca. To umožňuje pene Visco prispôsobiť sa telu čo najoptimálnejším spôsobom. Pružnosť jadra, daná použitím taštičkových pružín, pomôže pri každej zmene polohy, preto otočenie na matraci je úplne jednoduché. Svojou výškou patrí medzi veľmi vysoké matrace, a preto použitím aj v nízkych posteliach vytvoríme „kráľovské spanie”.

Poťah matraca King je vylepšený úchytmi, ktoré uľahčujú manipuláciu s matracom.

POŤAH MATRACA KING
Tento poťah vyniká eleganciou, jemnosťou a je veľmi príjemný na dotyk.
Vlákno z prírodného hodvábu obsahuje podobné bielkovinové látky ako ľudská koža, a preto na ňu blahodarne pôsobí. Vlákno navyše odoláva mikroorganizmom a nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Prírodný hodváb je doplnený prírodným bambusovým vláknom s antibakteriálnymi účinkami.

TVAROVÉ DUTÉ VLÁKNO HOLLOW-FILL
Duté vlákno je upravené silikónovaním, čo mu dodáva výnimočnú nadýchanosť a nezľahavosť. Nadštandardná hmotnosť vlákna 300 gramov na m2 tak umocňuje celkový komfort matraca.

PENA AIRGEL
Prešitá v poťahu umožňuje dokonalejšie prispôsobenie sa povrchu matraca telu užívateľa.

SPODNÁ LÁTKA
Vysoko elastická látka spoluvytvárajúca elasticitu celého poťahu je neodmysliteľná pre maximálne využitie tvarových vlastností jadra matraca.

01
Poťah matraca
Tento poťah vyniká eleganciou, jemnosťou a je veľmi príjemný na dotyk. Vlákno z prírodného hodvábu obsahuje podobné bielkovinové látky ako ľudská koža, a preto na ňu blahodarne pôsobí. Vlákno navyše odoláva mikroorganizmom a nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Prírodný hodváb je...
02
Tvarové duté vlákno
Duté vlákno je upravené silikónovaním, čo mu dodáva výnimočnú nadýchanosť a nezľahavosť. Nadštandardná hmotnosť vlákna 300 gramov na m2 tak umocňuje celkový komfort matraca.

POZRITE SI FILM Z VÝROBY

Výnimočnosť spája tradíciu ručnej výroby a dizajnu