Túžite po luxusnej spálni? Kúpte si posteľ Ferreti a nábytok, ktorý s ňou ladí

Hľadáte dokonale zladené vybavenie spálne? Ferreti vám ponúka nielen luxusné dizajnové postele, ale môžete si u nás vybrať aj nábytok, ktorý bude s vašou novou posteľou dokonale ladiť. Poďte s nami snívať o vašom novom, dokonale zjednotenom a elegantnom priestore na spánok a odpočinok.

Posteľ je určite stredobodom spálne. Je snáď tým najdôležitejším miestom našich domovov. Príjemná, teplá, pohodlná a krásna. Posteľ, ktorá nás láka k oddychu a je ozdobou spálne. Trávime v nej ⅓ života, jej pohodlnosť ovplyvňuje do veľkej miery náš spánok, a teda aj naše dni. Pozornosť nás všetkých vo Ferreti sa tiež uchyľuje predovšetkým k posteliam, veríme však, že pre dokonalú spálňu je dôležitý aj ďalší nábytok, ktorý rovnako nabáda k relaxácii, je krásny a pohodlný.

V ideálnom prípade dokonale ladí s posteľou, vďaka tomu, že je čalúnenie vyrobené z rovnakej látky ako posteľ, a svojou prítomnosťou podčiarkuje jej eleganciu a estetickosť. Poďme sa spoločne pozrieť, aké doplnky k našim dizajnovým posteliam vám vo Ferreti ponúkame.

Set Felicity obsahuje dokonalú posteľ Felicity doplnenú o ďalší nábytok v rovnakej látke. V tomto sete sa snúbi elegancia s luxusom v motíve čela, ktoré vzniklo z inšpirácie diamantom, kráľom šperkov.

Miestnosť plná pohodlia

Pocit útulnosti dodá každej štýlovej spálni kreslo s podnožkou. U nás si môžete vybrať z celého radu modelov kresiel a podnožiek a zvoliť rovnakú farbu čalúnenia ako je to pri posteli.

Dvojkreslo Mont Blanc je veľmi zaujímavým kusom nábytku. Vysoké operadlo navodí pocit intimity a dizajn zaujme každého milovníka štýlového nábytku.

Ďalšou možnosťou je pridať k posteli dizajnovú lavicu v rovnakej látke či zvoliť praktický taburet s úložným priestorom.

Taburet Chain

Taburet s úložným priestorom povýši celkový dojem z interiéru vašej spálne.

Odložte si knihu na štýlový nočný stolík

Nadčasové nočné stolíky z masívneho dreva vám umožnia umiestniť k posteli lampičku a odložiť si na ne obľúbenú knihu. V našej ponuke nájdete nočné stolíky Oak a Heavy Oak vyrobené z masívneho dubového dreva s praktickou zásuvkou.

Autor ferreti

publikované 20. 1. 2022 o 12:16

POZRITE SI FILM Z VÝROBY

Výnimočnosť spája tradíciu ručnej výroby a dizajnu