Posteľ na mieru: Vyberáme korpus postele Ferreti

Na trhu nájdete širokú škálu postelí a iných doplnkov do spálne. Čo vám môžeme ponúknuť my vo Ferreti?

Ferreti ponúka zákazníkom postele špeciálne prispôsobené ich individuálnym potrebám. Korpus, čelo, matrac, nohy postele a látka pre čalúnenie postele, to všetko sú prvky, ktoré sa dajú ľubovoľne kombinovať tak, aby vznikol nábytok zodpovedajúci predstavám a potrebám zákazníka. Oplatí sa to, pretože v posteli trávime veľa času a kvalitný spánok má vplyv na našu výkonnosť.

Posteľ zostavená na mieru vašim snom

U nás si môžete vybrať hneď zo šiestich druhov korpusov. Jednoducho si vyberiete čelo postele, ktoré vás uchváti svojím štýlovým dizajnom, a my vám umožníme akýkoľvek vami vybraný typ čela z kolekcie Ferreti doplniť niektorým z nižšie uvedených spacích systémov (korpusov).

Druhy korpusov

Ferreti ponúka zákazníkom 6 druhov korpusov:

Boxspring 22/32

Mnoho ľudí sa zhoduje, že žiadna iná posteľ nie je taká pohodlná ako posteľ boxspringového typu. Slovo „boxspring“ pochádza z angličtiny a skladá sa zo slov „box“ pre konštrukciu postele a „springs“ pre pružiny, ktoré sú v nej uložené. Tie vytvárajú pružiaci (bodovo prispôsobivý) podklad pre matrac a vďaka nim je posteľ dokonale pohodlná.

Boxpring je stabilný, vzdušný a svojou pružnosťou pomáha absorbovať kritické tlaky, čím predlžuje životnosť matracov a Toppera. Zároveň upravuje kopírovanie tvaru ľudského tela. V našej ponuke si môžete boxpringový korpus vybrať vo výške 22 alebo 32 cm.

Boxspringové postele sú vďaka svojej výnimočnej pohodlnosti veľmi obľúbené. Toto je posteľ Chain, ktorá je skutočným umeleckým dielom. Originálny univerzálny dekoratívny štýl čela postele v sebe nesie rysy Art deco.

Designová posteľ s UP

Jedná sa o posteľ s úložnými priestormi s výklopom z boku alebo od nôh. Zákazník si tak môže zvoliť, odkiaľ bude pre neho prístup do úložných priestorov najviac pohodlný vzhľadom na umiestnenie postele.

Boxspring Mobil

Jedná sa o korpus, v ktorom sa snúbia výhody boxspringu a funkcie plynulého polohovania hlavy a nôh pomocou zabudovaných elektromotorov s diaľkovým ovládaním.
Jedinečnou výhodou tohto korpusu je jednoduché nastavenie najvhodnejšej polohy. Podobne ako tradičné kontinentálne postele, aj Boxspring Mobil ideálne kopírujú tvar tela, čím mu poskytujú optimálnu oporu.

Boxspring UP Maxi Elektro Lift

Ďalší korpus boxspringového typu, ktorý má jednoliaty úložný priestor bez ďalšieho delenia. Ten je otvárateľný pomocou elektroovládania.

Dizajnová posteľ s UP Metal Lift a Dizajnová posteľ s UP Metal Lift 2

Ide o ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú maximálne využiť úložný priestor pod posteľou.

Detailné informácie o 6 rôznych korpusov postelí Ferreti.

Autor ferreti

publikované 25. 11. 2021 o 17:02

POZRITE SI FILM Z VÝROBY

Výnimočnosť spája tradíciu ručnej výroby a dizajnu